Open dag opvanglocatie De Reling Sliedrecht

Op zaterdag 27 september 2025 openen tussen 13.00 en 16.00 uur ruim 180 COA opvanglocaties de deuren voor omwonenden en andere geïnteresseerden. Ook de locatie in Sliedrecht heet alle inwoners van harte welkom om langs te komen voor een rondleiding, hapje en drankje en een gesprek met de bewoners en COA medewerkers.

Ontmoetingen tussen buurtgenoten

Tijdens de open dag vertellen de bewoners en COA medewerkers je graag meer over activiteiten en programma’s binnen en buiten het azc. Daarnaast zijn er wat activiteiten voor kinderen zoals oud Hollandse spelletjes en een suikerspinmachine.

Kortom: tijdens de Open azc dag kom je alles te weten over de toelating, registratie, opvang en begeleiding van asielzoekers, en over de begeleiding bij een nieuw begin in Nederland of bij de terugkeer naar het land van herkomst.

Nationale Burendag

De Open azc dag valt ook dit jaar weer samen met Nationale Burendag. Dat is geen toeval: beide dagen draaien om ontmoeting, verbinding en het versterken van de buurt. Door de deuren van de opvanglocaties te openen op Burendag, nodigen we omwonenden uit om kennis te maken met de bewoners en medewerkers van de COA-locatie. Zo laten we zien dat de bewoners ook buren zijn met wie je samen een gemeenschap vormt. Het past perfect bij het doel van Nationale Burendag: buurten veiliger en socialer maken door elkaar te ontmoeten en samen te werken.

Datum: zaterdag 27 september
Tijd: u kunt tussen 13.00 en 16.00 uur binnenlopen
Adres: Industrieweg 11-13, Sliedrecht

Foto De Reling 1
Locatiemanager Gemma, bewoonster Nursel en haar dochter Eylem heten alle inwoners van Sliedrecht van harte welkom tijdens de open dag in De Reling op 27 september.

Meer informatie

Download de flyer van het COA of kijk voor meer info over de COA open azc dag op COA - Open azc dag 2025 | www.coa.nl